Znamy zwycięzców!

 

Plebiscyt „Łączy nas WIELkopolskiE”, na najlepsze projekty zrealizowane w ramach dofinansowania unijnego z puli WRPO 2014-2020, dobiegł końca. To wy, mieszkańcy naszego regionu, ale także całej Polski, swoimi głosami zdecydowaliście, kto zwyciężył.

Oficjalne wyniki, po szczegółowej weryfikacji głosów, można już sprawdzić pod każdą z kategorii.

 

W kategorii „Łączy nas… innowacyjny biznes” ostatecznie zwyciężyło przedsiębiorstwo Ando Tech sp. z o.o., za swój projekt „Opracowanie prototypów maszyn rolniczych poprzez przeprowadzenie prac badawczo – rozwojowych i zgłoszenie do patentu innowacyjnych w skali świata produktów”.

 

W kategorii „Łączy nas… architektura i kultura” najwięcej głosów zdobyła Gmina Wieleń, za projekt „Rewitalizacja szansą rozwoju gminy Wieleń”.

 

W kategorii „Łączy nas… dobry klimat” ze zwycięstwa może cieszyć się Gmina Rokietnica,za projekt „Fabryka Ekologów – edukacyjne laboratorium w Szkole Podstawowej w Cerekwicy w ramach zadania pn. Budowa Szkoły Podstawowej w Cerekwicy”.

 

W ostatniej kategorii – „Łączy nas… społeczna misja” triumfowało Centrum Opieki Zdrowotnej Sanitatis Sp. z o.o., za działania zrealizowane w ramach projektu „Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego w Powiecie Obornickim”.

 

Niebawem poinformujemy o terminie i miejscu gali finałowej.

Organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z redakcją magazynu „Nasz Region”.