Pobiegnij z nami lub obejrzyj nas w telewizji


zaBIEGaj o FUNdusze – widzimy się już w najbliższą niedzielę – tor regatowy nad Jeziorem Maltańskim, Poznań. Jak kogoś zabranie tego dnia w stolicy Wielkopolski to zapraszamy go przed ekran telewizora. Relacje online na antenie WTK. W studio ciekawi goście i tematy. Zapraszamy!


Lubisz biegać? Jesteś ciekawy, jak bardzo nasz region zmienił się dzięki Funduszom Europejskim w ostatnich 18 latach? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w „zaBIEGaj o FUNdusze”, którego piąta edycja odbędzie się 18 września na torze regatowym Jeziora Maltańskiego w Poznaniu.


Po dwóch latach przerwy związanej z covidem powraca jedno z ważniejszych wydarzeń sportowo – rekreacyjnych odbywających się na przełomie lata i jesieni w Poznaniu. Jak zwykle będziemy dużo mówić o Funduszach Europejskich!


Szczegóły program dostępny jest poniżejZapraszamy również do oglądania sześciu wejść „na żywo” na antenie WTK. Pokażemy m. in. wstęp Polskiego Teatru Tańca oraz porozmawiamy z nominowanymi w plebiscycie „Łączy nas WIELkopolskiE”.

Organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z redakcją magazynu „Nasz Region”.