Archiwum aktualności

„Łączy nas WIELkopolskiE” – czas na zwycięzców!


W środę, 9 listopada, w trakcie wydarzenia „Jak wiele nas łączy”, poznamy laureatów plebiscytu „Łączy nas WIELkopolskiE” na najlepsze projekty unijne w Wielkopolsce…


Czytaj więcej

Głosowanie już na półmetku!


Społeczna misja, innowacyjny biznes, dobry klimat oraz przyjazna architektura i kultura. 4 kategorie, 19 projektów. Właśnie trwa I edycja plebiscytu czytelników e-magazynu…


Czytaj więcej

Reklama przedstawia zdjęcie zawodników startujących w biegu, poniżej jest napis oglądaj na żywo w WTK. Z prawej strony jest sześć kafelków z następującymi napisami: 18 lat Polski w UE, mózgowe porażenie dziecięce, rehabilitacja osób po udarze mózgu, Europejski Rok Młodzieży, plebiscyt Łączy nas Wielkopolskie, rewitalizacja Czempinia, tajemnice Enigmy, edukacja ekologiczna, kolej na Kolej, Polski Teatr Tańca.

Pobiegnij z nami lub obejrzyj nas w telewizji


zaBIEGaj o FUNdusze – widzimy się już w najbliższą niedzielę – tor regatowy nad Jeziorem Maltańskim, Poznań.


Czytaj więcej

Fotografia przedstawia młodą kobietę w okularach, która wskazuje palcem prawej dłoni w górę. Nad nią widocznych jest pięć żółtych gwiazdek. Zdjęcie pochodzi z Obrazy licencjonowane przez Depositphotos.com/Drukarnia Chroma.

Nominacje w plebiscycie „Łączy nas WIELkopolskiE”


Poznajcie wszystkie nominowane projekty, które wezmą udział w pierwszej edycji plebiscytu „Łączy nas WIELkopolskiE”. Głosowanie ruszy już w październiku.


Czytaj więcej

Organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z redakcją magazynu „Nasz Region”.